Przejdź do treści Przejdź do menu

Kontrast: C1 C2 C3 C4

Rozmiar czcionki: A A+ A++

BIP Urząd Miejski w Reczu

SHIFT + ALT + H - Strona główna

SHIFT + ALT + M - Zawartość strony

SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka

SHIFT + ALT + 0-9 - Menu


Dane teleadresowe

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH - kliknij tutaj

 

Herb Recza

URZĄD MIEJSKI W RECZU

Numer JST 3202063

ul. Ratuszowa 17, 73-210 Recz

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30

 

Nr konta: 42 8359 0005 0000 1108 2000 0015

tel.

fax

95 765 44 61

95 765 44 61 wew. 103

Wykaz telefonów wewnętrznych

e-mail: recz@recz.pl
Skrzynka EPUAP:

elektroniczna skrzynka podawcza:

https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/963xe1dsrw

adres bezpośredni skrytki:

/963xe1dsrw/skrytka

strona www www.recz.pl
NIP , REGON 594-00-07-199 , 000530525
GMINA RECZ

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

POWIAT CHOSZCZNO

NIP: 594-153-53-45, REGON: 210966941

Burmistrz Recza

Wiesław ŁOŃSKI
e-mail: burmistrz@recz.pl

Sekretarz

Piotr BOHDZIEWICZ
e-mail: sekretarz@recz.pl

Skarbnik Miejski

Ewa PATRZAŁEK
e-mail: skarbnik@recz.pl

RADA MIEJSKA W RECZU

ul. Ratuszowa 17, 73-210 Recz

tel/fax, e-mail

tel.: 95 765 44 61 wew. 115

fax: 95 765 44 61 wew. 103

e-mail:  rada@recz.pl

 

 

 

 

Gminne Jednostki organizacyjne
Jednostki budżetowe:
Szkoła Podstawowa w Reczu

ul. Ratuszowa 29

tel. 095 765 4067

www.szkolarecz.edupage.org

e-mail: sekretariat@zsrecz.pl

Środowiskowy Dom Samopomocy w Reczu

Ul. Staromiejska 4

tel. 095 715 90 49

e-mail: sds@recz.pl

Przedszkole Miejskie 

ul. Srebrna 5

tel. 095 765 4017

e-mail: przedszkole.recz@wp.pl 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Ratuszowa 7

tel/fax 095 765 6181, tel. 095 765 6182

www.mgopsrecz.naszops.pl

e-mail: mgops@recz.pl

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

ul. Ratuszowa 27

tel. 095 765 4123

e-mail: mgok_recz@op.pl

Biblioteka Publiczna

ul. Ratuszowa 6

tel. 095 765 4122

e-mail: biblioteka-recz@o2.pl


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodał dokument: Paweł Kozina 19-07-2004 08:57
Wytworzył dokument: 01-01-2008
Ostatnio zaktualizował: Oskar Grabarczyk 28-03-2022 13:44