herb BIP - Urząd Miejski w Reczu

www.recz.pl

Dane teleadresowe

URZĄD MIEJSKI W RECZU

Numer JST 3202063

ul. Ratuszowa 17, 73-210 Recz

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30

 

Nr konta: 42 83590005 0000 1108 20000015

tel.

fax

95 765 4461 do 63

95 765 4461 wewn. 103

Wykaz telefonów wewnętrznych

e-mail: recz@recz.pl
Skrzynka EPUAP: /963xe1dsrw/skrytka
strona www www.recz.pl
NIP , REGON 594 - 00 - 07-199 ,  000530525
GMINA RECZ

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

POWIAT CHOSZCZNO

NIP: 594-153-53-45, REGON: 210966941

Burmistrz Recza

Wiesław ŁOŃSKI
e-mail:   burmistrz@recz.pl

 

Sekretarz

Piotr BOHDZIEWICZ
e-mail: sekretarz@recz.pl

 

Skarbnik Miejski

Ewa PATRZAŁEK
e-mail: skarbnik@recz.pl

RADA MIEJSKA W RECZU

ul. Ratuszowa 17 73-210 Recz

tel/fax, e-mail

tel.: 95 765 4461 wew. 104

fax: 95 765 4461 wewn. 103

e-mail:rada@recz.pl

 

 
UWAGA !!!
Przebieg drogi wojewódzkiej Nr 151 nie został jeszcze zaktualizowany przez firmę Google
 
 
 
Gminne Jednostki organizacyjne
Jednostki budżetowe:
Zespół Szkół w Reczu

ul. Ratuszowa 29

tel. 095 765 4067

 www

e-mail: zs@recz.pl

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W RECZU

Ul. Staromiejska 4

tel. 957159049

e-mail: sds@recz.pl

Przedszkole Miejskie 

ul. Srebrna 5

tel. 095 765 4017

e-mail: przedszkole.recz@wp.pl 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Ratuszowa 7

tel/fax 095 765 6181, tel. 095 765 6182

www

e-mail: mgops@recz.pl

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

ul. Ratuszowa 27

tel. 095 765 4123

e-mail: mgok_recz@op.pl

Biblioteka Publiczna

ul. Ratuszowa 6

tel. 095 765 4122

e-mail: biblioteka-recz@o2.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Kozina 19-07-2004 08:57
Wytworzenie dokumentu: 01-01-2008
Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Robaczek 12-10-2016 14:39