Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Reczu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie o podjęciu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia polegającego na: „budowie grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej, lokalnych przepompowni ścieków z zasilaniem energetycznym na terenie miejscowości Wapnica gm, Suchań pow. Stargard Szczeciński oraz miejscowości Sokoliniec, Sicko, Recz gm. Recz pow. Choszczeński i budowie sanitarnej kanalizacji ciśnieniowej na trasie Wapnica – Sokoliniec – Sicko – Recz”.


Znak sprawy: BM - 7624/3-20/07 Recz, dnia 20 listopada 2007r.

OBWIESZCZENIE

Zgodnie z art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego( Dz. U. z 2000r. Nr 98, poz. 1071 ze zm.)

informuję

o podjęciu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia polegającego na: budowie grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej, lokalnych przepompowni ścieków z zasilaniem energetycznym na terenie miejscowości Wapnica gm, Suchań pow. Stargard Szczeciński oraz miejscowości Sokoliniec, Sicko, Recz gm. Recz pow. Choszczeński i budowie sanitarnej kanalizacji ciśnieniowej na trasie Wapnica - Sokoliniec - Sicko - Recz”.

Decyzja została wydana na wniosek „Hydrotech” inż. Bogdan Skubicki, Żeńsko 21, 73-231 Krzęcin

Informacja na temat podjętej decyzji znajduje się w publiczne dostępnym wykazie danych o dokumentach prowadzonych przez Urząd Miejski w Reczu - Inspektor ds. ochrony środowiska, ul. Ratuszowa 17 pok. nr 9.

Wykaz jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8oo - 15oo.

Niniejsze obwieszczenie zostaje podane stronom do wiadomości przez zamieszczenie w publicznym dostępnym wykazie danych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Reczu: www.bip.recz.pl oraz wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Reczu ul. Ratuszowa 17 i tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Suchaniu oraz w miejscowościach: Wapnica, Sokoliniec i Sicko.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Smus 21-11-2007 14:31
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 21-11-2007
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Pater 04-04-2024 13:54