Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Reczu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OBWIESZCZENIE Burmistrz Recza o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa w postępowaniu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: "Zmianie sposobu użytkowania istniejących obiektów z przeznaczeniem jako zespół zabudowy przemysłowej na terenie nie mniejszym niż 1 ha pod produkcję elementów metalowych (ślusarstwo) w ilości do 4 ton/dobę oraz składowanie materiałów, półproduktów i produktów na terenie dz. nr 106/2 obręb Wielgoszcz, gmina Recz".


Znak sprawy: BM - 7624/5 -4/07 Recz, dnia 23 września 2008r.

OBWIESZCZENIE

Burmistrz Recza na podstawie art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r., Prawo ochrony środowiska ( t.j. Dz.U. z 2008 r. Nr 25 poz. 150 ze zm.) informuje o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa w postępowaniu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: „Zmianie sposobu użytkowania istniejących obiektów z przeznaczeniem jako zespół zabudowy przemysłowej na terenie nie mniejszym niż 1 ha pod produkcję elementów metalowych (ślusarstwo) w ilości do 4 ton/dobę oraz składowanie materiałów, półproduktów i produktów na terenie dz. nr 106/2 obręb Wielgoszcz, gmina Recz”.

Postępowanie zostało wszczęte na wniosek inwestora: SUMARA Sp. z o.o.

Na podstawie art. 53 POŚ organ właściwy do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zapewnia możliwość udziału społeczeństwa w postępowaniu, w ramach, którego sporządzony jest raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Udział ten, zgodnie z przepisem art. 31 POŚ przysługuje „każdemu”

Na podstawie art. 32 ust 1 informuję, iż dane o:

- wniosku;

- raporcie o oddziaływaniu na środowisko zostały umieszczone, zgodnie z art. 19 ust. 6 POŚ, w publicznie dostępnym wykazie danych o dokumentach prowadzonym przez Inspektora ds. ochrony środowiska Urzędu Miejskiego w Reczu przy ul. Ratuszowej 17; 73-210 Recz pok. 8. Wykaz jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 15.

Ponadto, zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt. 1 ustawy POŚ, informuję o możliwości składania uwag i wniosków do Burmistrza Recza ul. Ratuszowa 17; 73-210 Recz w terminie od dnia 26 września do dnia 17 października 2008r.

Niniejsze obwieszczenie zostaje podane do publicznej wiadomości przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Reczu: www.bip.recz.pl , wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Reczu przy ul. Ratuszowej 17 oraz na tablicy ogłoszeń Sołectwa Wielgoszcz.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Smus 25-09-2008 08:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 25-09-2008
Ostatnia aktualizacja: Martyna Smus 25-09-2008 08:26