Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Reczu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

ZAWIADOMIENIE o zebraniu dowodów w sprawie wydania decyzji środowiskowej przedsięwzięcia polegającego na: " Zmianie sposobu użytkowania istniejących obiektów z przeznaczeniem jako zespół zabudowy przemysłowej na terenie nie mniejszym niż 1 ha pod produkcję elementów metalowych ( ślusarstwo) w ilości do 4 ton/dobę oraz składowanie materiałów, półproduktów i produktów na terenie dz. nr 106/2 obręb Wielgoszcz, gmina Recz".

Recz dnia 09.12.2008r.

Znak: BM-7624/5-7/2008

 

 

 

 

 

ZAWIADOMIENIE

Burmistrz Recza zawiadamia, że zostały zebrane dowody i materiały niezbędne do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na:

„ Zmianie sposobu użytkowania istniejących obiektów z przeznaczeniem jako zespół zabudowy przemysłowej na terenie nie mniejszym niż 1 ha pod produkcję elementów metalowych ( ślusarstwo) w ilości do 4 ton/dobę oraz składowanie materiałów, półproduktów i produktów na terenie dz. nr 106/2 obręb Wielgoszcz, gmina Recz”.

Zgodnie z art. 10 Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz. U z 2000 r. Nr 98, poz. 1071) strony przed wydaniem decyzji mogą się wypowiedzieć, co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.

Z w/w materiałami można zapoznać się w Urzędzie Miejskim przy ul. Ratuszowej 17 w Reczu pok. Nr 9 w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego zawiadomienia.

Sprawę prowadzi Andrzej Hejza - Inspektor ds. Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Martyna Smus 09-12-2008 15:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 09-12-2008
Ostatnia aktualizacja: Martyna Smus 09-12-2008 15:26